Przyjdź i wspomóż nas Twoim głosem! Nie musisz znać nut, serdecznie Cię zapraszamy! Parafialny chór „Cantores Beati Vincentii” tworzą w przeważającej większości amatorzy i miłośnicy muzyki, ludzie różnorodnych zawodów i w różnym wieku.

  Chór to nie tylko radosne, często zabawne spotkania podczas prób w gronie przyjaciół, gdy na chwilę zapominasz o codzienności, obowiązkach i troskach. To również wspólne imprezy i wyjazdy integracyjne wraz z rodziną, znajomymi.
  Przygotowanym repertuarem dzielimy się z innymi pełniąc posługę muzyczną podczas Mszy św. w wybrane święta­−uro­czystości, zarówno we własnej parafii jak i innych zakątkach Małopolski. Śpiewamy zarówno a capella, jak i z akompaniamentem organów, a podczas najważniejszych wydarzeń występujemy wspólnie z Orkiestrą Symfoniczną.

  Serdecznie zapraszamy na próby, które odbywają się w niedzielę o godz. 20:00 w sali „Światło-Życie”, wejście wschodnią bramą po schodkach od os. Szkolnego (jak do kancelarii), proszę wciśnij na domofonie cyfrę „4”. (Uczestniczący we Mszy św. o godz. 19:00 spotykają się pod zakrystią i przechodzą do salki wewnętrznym korytarzem).

  Każdy członek chóru otrzymuje komplet nut i dostęp do materiałów na stronie internetowej.

  Bliższych informacji udziela organista przed/po próbie oraz telefonicznie.